Speciální hrnce pro přípravu ryb usnadňují dosažení dokonalého výsledku bez námahy a starostí. Pekáče na ryby mají podlouhlý tvar a úspěšně pojmou celou rybu nebo několik filetů. Perforovaná vložka slouží jako mřížka a odkapávač: zabraňuje přichycení a připálení a odvádí přebytečnou vodu, takže rybu lze efektivně vyjmout vždy vcelku. Nabízíme vysoce kvalitní gastro hrnce z nerezové oceli 18/10 se saténovou povrchovou úpravou pro profesionální, intenzivní a dlouhodobé používání.

číst dál >

Pekáče na ryby s perforovanou vložkou

Pekáč na ryby umožňuje snadno dosáhnout dokonalé struktury a výborné chuti a zachovat maximální nutriční hodnotu připravovaných ryb. Nízké a podlouhlé speciální hrnce pojmou celou rybu nebo několik filetů - lze je použít i k přípravě dlouhé zeleniny a mořských plodů: humra nebo raka. Perforovaná vložka, která je součástí zabraňuje přichycení a připálení pokrmu a odvádí přebytečnou vodu, takže se ryba nerozpadá a mnohem snadněji se vytahuje. Perforace zároveň zlepšuje cirkulaci vzduchu a páry, díky tomu se pokrm uvaří rovnoměrně a zachová si šťavnatost.

Speciální hrnce na vaření ryb jsou většinou určeny pouze pro použití v troubě. Možnost použití na indukčních a klasických sporácích najdete v popisu u každého konkrétního modelu.

V našem obchodě Gastromania.cz nabízíme pouze osvědčené hrnce na přípravu ryb, mimo jiné od německé značky Contacto. Pekáče na ryby jsou k dispozici v různých velikostech a sady obvykle obsahují děrované vložky a poklice - sadu není třeba dodatečně doplňovat příslušenstvím, což vám ušetří čas, nervy i peníze. V nabídce máme i pekáč na ryby s poklicí.

Vysoce kvalitní hrnce na přípravu ryb - nerezová ocel

Na co byste si měli dát pozor při nákupu hrnce? Především na materiál, z kterého je p vyroben. Nerezová ocel 18/10 je pevná, vydrží mnoho let a hygienická, snadno se čistí. Je zcela bezpečná pro styk s potravinami, odolná proti kyselinám a korozi a proto je ideální k přípravě ryb, mořských plodů nebo dlouhé zeleniny. Pekáče na ryby jsou zpravidla vyrobeny z oceli se saténovou povrchovou úpravou. Mají matný a mírně drsný povrch, který účinně zakrývá drobné stopy každodenního používání a usnadňuje jejich dlouhodobé udržování v dobrém stavu.

Gastro hrnce, které jsou k dispozici v našem obchodě, jsou navíc lisovány z jednoho kusu plechu - tím je zajištěna jejich těsnost a trvanlivost. Ve srovnání se svařovanými hrnci (vyrobenými ze dvou plátů materiálu) vydrží mnoho let.

Osvědčené značky, značka Contacto

Spoléháme na osvědčené značky, včetně německého výrobce Contacto, který vyrábí vysoce kvalitní nerezové výrobky s leštěnou a saténovanou povrchovou úpravou pro gastronomii. Nabízíme kompletní portfolio výrobků této značky - více než 4 000 položek, kterými profesionálně vybavíte každou kuchyni v restauraci, hotelu nebo v domácnosti.

Pokud máte jakékoliv pochybnosti nebo dotazy týkající se produktu, neváhejte nás kontaktovat. Poradíme vám a navrhneme řešení na míru Vašim potřebám a očekáváním.