Kotouč na krájení tenkých plátků 6 mm | HÄLLDE, 85006

85006


  • 2 408 Kč s DPH 1 990 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 3 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

počet v sadě 1 ks
cena za: kus

Kotouč na krájení tenkých plátků 6 mm | HÄLLDE, 85006 - Popis produktu

Kotouč na krájení tenkých plátků 6 mm. Pro zařízení CC-32S, CC-32, CC-34, RG-50S. Vhodné na krájení tuhých i měkkých produktů, jako třeba kořenová zelenina, paprika, zelí, okurky, rajčata, jablka, citrusové ovoce, banány, houby aj. V kombinaci s vhodnou mřížkou lze krájet i cibuli. V kombinaci s vhodnou mřížkou lze krájet i na kostičky. (krájecí kotouč 4 mm).

Kotouč na krájení tenkých plátků 6 mm | HÄLLDE, 85006 - Recenze zákazníků

Kotouč na krájení tenkých plátků 6 mm | HÄLLDE, 85006 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Kotouč na krájení tenkých plátků 6 mm | HÄLLDE, 85006 - product.attachment

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím