Vysoká kvalita příslušenství ke kávovarům pro profesionální gastronomii

V této produktové kategorii jsou k dispozici profesionální příslušenství ke kávovarům, které jsou vhodné pro většinu modelů. Naším sortimentem je bohatá nabídka temperů, kartáčů a příslušenství pro barevné kávovary.

Proč se vyplatí věřit naší firmě? Protože už několik desítek let navrhujeme a vybavujeme cukrárny, restaurace, bary, kavárny a další gastronomické zařízení! Gastronomie je naše vášeň a my rádi radíme našim klientům, proto ke každému z nich přistupujeme vždy individuálně. Pokud hledáte profesionální spotřebiče, nábytek, příslušenství, nebo jiná inovativní řešení do svého zařízení, obraťte se prosím na náš tým!

číst dál >

k čemu slouží tempery kávy?

Tempery k utlačení kávy jedná se o inovativní příslušenství, které umožňuje přesné utlačení kávy v páce (portafiltru). Výrobky jsou nepostradatelnou součástí vybavení každé jídelny, neboť umožňují přípravu chutné, aromatické kávy v tlakových barových kávovarech. Temper se používá ve chvíli, kdy už je káva v páce, aby se před jejím umístěním vyrovnala úroveň mleté porce kávy.

V naší nabídce internetového obchodu Gastromania.cz naleznete tempery kávy v mnoha různých variantách. Jednotlivé modely se liší nejen průměrem, ale i barvou. Každý z nich je vybaven pohodlným držákem, který usnadňuje obsluhu příslušenství.

Příslušenství ke kávovarům v naší nabídce na Gastromania.cz

příslušenství ke kávovarům, které nabízíme, jsou i šuplíky pod kávovary, podložky pod tampery, kartáčky na čištění páky v kávovarech, přesná váha, tampérové stanice, misky na kávu, držáky na síta, kartáčky na páky, nebo džezvy na pěnění mléka. Všechno tyto příslušenství bylo vyrobeno z trvanlivých a odolných materiálů a díky tomu Vám určitě poslouží mnoho let.

Srdečně Vás zveme, abyste se seznámili s celým sortimentem! Pokud máte nějaké otázky, či pochybnosti, nabádáme i k přímému kontaktu s týmem Gastromania.cz! Rádi pomůžeme s výběrem nejlepšího řešení. Pracujeme od pondělí do pátku v době od 8 do 16 hodin a v té době zůstáváme k dispozici. Přejeme Vám úspěšné nákupy!