Loupače zeleniny

Loupače zeleniny jsou jedním z nezbytných doplňků, které by neměly chybět v žádném stravovacím zařízení. Škrabky na zeleninu jsou vhodné pro restaurace, jídelny, mlékárny, cateringové společnosti, hotely a další profesionální stravovací zařízení. Škrabky na zeleninu urychlují a usnadňují každodenní práci v kuchyni. Mechanické škrabky na brambory jsou oblíbené zejména u restauratérů. V našem sortimentu najdete také stroje na loupání cibule, profesionální separátory slupek a náhradní díly pro loupačky – síta, brusné základové desky, boční prvky, nožové kotouče a mnoho dalších.

číst dál >

Profesionální stroje na loupání zeleniny

Všechny loupače zeleniny z naší nabídky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Vyznačují odolností a pevností. Vydrží po mnoho let, a to i při intenzivním používání. Škrabky na zeleninu jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli, materiál velmi často používaný v gastronomii, který je odolný vůči korozi poškození.

Kde zakoupíte stroje na loupání zeleniny?

Stroje na loupání zeleniny najdete v sortimentu našeho internetového obchodu Gastromania.cz! Všechny naše výrobky jsou vybrané gastronomické zboží, které mohou používat profesionálové i amatéři. Zveme Vás, abyste si prohlédli naši nabídku a kontaktovali náš tým! Odpovíme na všechny otázky a navrhneme Vám nejlepší řešení!