Jednotlivé vaflovače pro profesjonální gastronomii

V této kategorii produktů najdete nejvyšší kvality Jednotlivé vaflovače, určené pro profesionální gastronomii. Všechny výrobky, které jsou v našem sortimentu, jsou vyrobeny z trvanlivých a odolných materiálů proti mechanickému poškození, díky čemuž se jednotlivé vaflovače vyznačují vysokou trvanlivostí. Zařízení lze úspěšně použít v restauracích, kavárnách, cukrárnách, pekárnách a v dalších stravovacích zařízeních, které se specializují na výrobu křupavých vaflí.

V našem sortimentu jsou k dispozici produkty v mnoha variantách, a proto jsme přesvědčeni, že každý najde perfektní vaflovač, který splní všechna i ta nejpřehnanější očekávání. Jednotlivé vaflovače jsou to modely různých velikostí od 260 mm do 610 mm, šířky, 205 mm do 590 mm, výšky od 84 mm do 530 mm) a celkového výkonu (do 5 kW). Existují výrobky vyrobené z několika typů materiálů, jako jsou mj.: hliník, nerezová ocel a litina.

číst dál >

Jednotlivé vaflové stroje

Nabizíme jednotlivé vaflové stroje různých typů, které splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Jedná se mj. o zařízení pro výrobu koláčů, vaflovačů oplatků různých tvarů, pekařských zařízení Poffertjes, klasických vaflovačů, blin zařízení, donat strojů a mnoho dalšího! Od samého počátku naší činnosti se naše společnost zaměřuje na spolupráci s těmi nejlepšími, proto všechny naše výrobky pocházejí od renomovaných výrobců, a to jsou m.in společnosti: CATERINA, ROLLER GRILL, BARTSCHER, HENDI, GRAEF, NEUMARKER oraz PAVONI.

Jednotlivé vaflové stroje se vyznačují nejen profesionálním zpracováním, ale také vysokou účinností. Díky tomu budou sloužit mnoho let a pro naše zákazníky jsme připravili atraktivní nabídku. Naše výrobky jsou k dispozici za atraktivní ceny. Zveme vás, abyste nás kontaktovali.

Jednotlivé vaflové stroje v rozsahu Gastromania.cz!

Jednotlivé vaflové stroje * to není vše, co můžeme nabídnout! Náš internetový obchod je ideálním místem jak pro profesionály, kteří chtějí vybavit své stravovací zařízení špičkovými spotřebiči, doplňky a kuchyňskými pomůckami, tak i pro amatéry, kteří hledají nejlepší řešení pro domácí kuchyni. Zaměřujeme se nejen na kvalitu našich produktů, ale také na zákaznický servis, a proto vám rádi navrhneme ta nejlepší řešení. Pokud v našem sortimentu v současné době není žádný model *Jednotlivého vaflového stroje, který by Vás zaujal, kontaktujte prosím přímo náš tým. Společně najdeme řešení, které bude pro naše zákazníky uspokojivé.

Náš obchod je otevřen od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 a během této doby jsme Vám k dispozici. Zodpovíme všechny vaše dotazy a rozptýlíme jakékoli pochybnosti. Přejeme Vám úspěšné a pohodlné nakupování!