Ruční mixéry pro profesionální gastronomii

V této kategorii produktu najdete špičkové ruční mixéry a míchačky, které jsou určené pro profesjonální gastronomií. Přístroje budou skvělé fungovat také v domácích podminkách- pro každodení přípravu jídla. Ruční míchačky najdou využití v restauracích, školach a školkách, barech, jídelnách a kantýnach, hotelech, nemocnicích a jiných gastronomických zařizeních. Produkty byly vyrobeny z trvalých a pevných materiálu, které jsou přizpusobené k neustalé praci. Určitě velkým plusem je to, že se je velmi rychlé čistí a proto udržet hygiénu je velmi jednoduché.

číst dál >

Ruční mixéry – podívejte se na naší nabídku!

Ruční mixéry se nejčastěji používá k míchání různých ingrediencí: ovocí, zeleniny, mléčných výrobků, omáček a mnoha dalších! V mléčných barech budou skvělé pomáhat v přípravě mléčných a ovocných koktejlu, a v nočních klubech nebo na párty k tvoření fantazijních alkoholických drinků. Ruční mixéry dokonale drtí led, který se často používá ke chlazení drinku a také mixují krémové polévky s kterými se můžeme setkat v restauracích a jiných gastronomických zařízeních.

Ruční mixéry v sortimentu Gastromania.cz!

Zveme vás aby jste se seznámili s celým sortimentem našeho internetového obchodu Gastromania.cz, ve kterém najdete nejen špičkové ruční mixéry ale i jiné přístroje, pomůcky nábytek a doplňky pro profesionální gastronomií. Pokud byste v naši nabídce nenašli to, co hledáte, pak neváhejte kontaktovat náš tým! Moc rádi vám pomůžeme najít řešení, které splní všechna vaše očekávání a potřeby. V případě dotazu/nejasností nás můžete kontaktovat také. Pracujeme od pondělí do pátku v hodinách 8:00-16:00. Přejeme vám příjemné nákupy!