Varná technika

Varné linky LOZAMET

Varná technika

Pro získání vhodných chuťových vlastností: vůně, vzhledu, konzistence, chutě jsou potraviny tepelně zpracovávany. Proto opravdu nutnou součástí každého gastronomického provozu jsou kvalitní termické přístroje. V Gastromania.CZ máme připravený široký výběr vynikajících gastro technologií.
Termické stroje jsou základem každého gastro provozu, profi kuchyni, restaurací a potravinářského provozu pro průmyslové zpracování potravin (řeznictví, uzenářství, mlékárenský průmysl a konzervaci ovoce). Kromě toho mezi zařízeními k tepelnému zpracování patří: profesionální sporáky a vařiče, pečící trouby, mikrovlné trouby, velkokapacitní pece, gastro fritézy, grilovací desky, výrobníky horké vody a vařiče těstovin, multifunkční udírny, grily na gyros a kebab, stroje na přípravu palačinek, stroje na pečení vaflí, topinkovače a toustovače, toastery a salamandery a také pánve výklopné.

Výrobce
Cena bez DPH
od do
Napětí
Povrch
Napájení
Rozměr plechu
Rozměr GN
Materiál
Napájení hořáků
Napájení trouby
Barva
Druh plynu
Délka
od do
šířka/hloubka
od do
Výška
od do
Průměr
od do
Objem
od do
Délka komory
od do
šířka komory
od do
Výška komory
od do
Příkon
od do
Použité filtry: Odstranit filtry

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím