Varná technika

Varné linky LOZAMET

Varná technika

Pro získání vhodných chuťových vlastností: vůně, vzhledu, konzistence, chutě jsou potraviny tepelně zpracovávany. Proto opravdu nutnou součástí každého gastronomického provozu jsou kvalitní termické přístroje. V Gastromania.CZ máme připravený široký výběr vynikajících gastro technologií.
Termické stroje jsou základem každého gastro provozu, profi kuchyni, restaurací a potravinářského provozu pro průmyslové zpracování potravin (řeznictví, uzenářství, mlékárenský průmysl a konzervaci ovoce). Kromě toho mezi zařízeními k tepelnému zpracování patří: profesionální sporáky a vařiče, pečící trouby, mikrovlné trouby, velkokapacitní pece, gastro fritézy, grilovací desky, výrobníky horké vody a vařiče těstovin, multifunkční udírny, grily na gyros a kebab, stroje na přípravu palačinek, stroje na pečení vaflí, topinkovače a toustovače, toastery a salamandery a také pánve výklopné.

Výrobce
Cena bez DPH
od do
Napětí
Povrch
Napájení
Rozměr plechu
Rozměr GN
Materiál
Napájení hořáků
Napájení trouby
Barva
Druh plynu
Délka
od do
Šířka
od do
Výška
od do
Průměr
od do
Objem
od do
Délka komory
od do
šířka komory
od do
Výška komory
od do
Příkon
od do
Použité filtry: Odstranit filtry

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.