Všechny kategorie v sekci Pečící trouby

Profesionální gastronomické pece

Pece gastronomické jsou označovány jako základní vybavení kuchyně, díky tomu, nemůže chybět v žádné kuchyni. Toto víceúčelové zařízení umožňuje pečení pokrmů, jako jsou například masa, dezerty a mnoho dalších. Je to nezastupitelné zařízení pro každou kuchyni v restauraci, baru, kavárně, hotelu, pekárně, cukrárně a v neposlední řadě i firmách nabízející catering. . Produkty, které jsou zahrnuty v naší nabídce jako jsou například pece pro gastronomii, ty se charakterizují vysokou odolností, trvalostí, a dalšími funkcemi, které značně usnadňují práci. Zaručíme Vám, že zařízení nakoupené na na našem internetovém obchodě Gastromania.pl Vám budou složit po mnoho let.

číst dál >

Pece pro gastronomii

Náš internetový obchod spolupracuje s těmi nejlepšími producenty na trhu, kteří nabízejí profesionální pece pro gastronomii a také další inovativní zařízení. A mezi tyto producenty lze zařadit firmy KROMET, BARTSCHER, HENDI, EGAZ, NEUMARKER, nebo REDFOX. Zařízení těchto firem patří mezi ty nejlepší zařízení dostupné na trhu a také splňují požadavky i těch nejnáročnějších klientů. V naší nabídce máme pece v linii 700 s možností vestavby, pece volně stojící, pece horkovzdušné, zařízení k přípravě knedlíků, pece pekařské s napařováním, sušičky surovin, pece s nízkou teplotou, nebo jiné speciální zařízení, které slouží k tepelné úpravě pokrmů.

Pece pro gastronomii

Shlédněte naší širokou nabídku na Gastromania.cz, ve které naleznete i unikátní zařízení, jako jsou pece pro gastronomii. Dostupné jsou i jiná zařízení, příslušenství vhodné pro gastronomii, díky kterým lze komplexně vybavit profesionální kuchyni. Jestli v naší nabídce nenaleznete gastronomickou pec, která nesplňuje všechny Vaše požadavky kontaktujte proto naše pracovníci, kteří Vám s výběrem pomohou. Doporučíme Vám takové zařízení, které je nejvhodnější pro Vaší provozovnu a také odpovídá Vašim požadavkům. Pracujeme od pondělí do pátku a to od 8:00 do 16:00 , v tomto čase jsme Vám kdykoli k dispozici.