Vložky na brambory zabraňují přichycení a připálení zeleniny ke dnu hrnce, také usnadňují její okapávání. Zpravidla mají podobu kulaté, děrované mísy s dlouhými úchyty pro pohodlné vyjmutí, která je podepřena několikacentimetrovými nožičkami. Jsou vhodné do každé kuchyně, zejména pro tzv. hromadné stravování - firemní, hotelové nebo školní kuchyně. Do našeho sortimentu  jsme zařadili pouze kvalitní nerezové vložky od uznávaných značek, jako je Contacto nebo Tom-Gast. Jsou odolné a snadno se čistí.

číst dál >

Vložky na vaření brambor - jeden produkt, mnoho variant

Varné vložky do hrnce, které jsou k dispozici v našem obchodě, mají různé průměry a délky rukojetí. Nejsou univerzální , je třeba je vybrat podle průměru dna a výšky hrnce. Například vložka o průměru 40 cm se hodí do hrnce se dnem o průměru 45 cm. Někteří výrobci vyrábějí varné vložky do hrnce pouze pro své vlastní gastro hrnce z jedné nebo několika vybraných řad, ale obvykle je lze použít i s nádobím jiných značek.

Přestože všechny vložky na brambory vypadají podobně a slouží k podobnému účelu, liší se drobnými rozdíly a to průměrem otvorů (perforací), provedením nožiček nebo způsobem uchycení rukojeti. A právě tyto detaily mohou mít vliv na pohodlí při každodenním používání. Naše výrobky dobře známe a rádi Vám poradíme, které modely jsou pro Vás nejvhodnější. Naši specialisté jsou Vám k dispozici.

Vysoce kvalitní vložky na brambory pro gastronomii

Stejně jako gastro hrnce musí být i vložky na brambory pevné a snadno se čistit. Vyplatí se věnovat pozornost materiálu, ze kterého jsou tyto varné vložky do hrnce vyrobeny. Nejlépe se osvědčí nerezová ocel 18/10 a to díky své trvanlivosti, odolnosti vůči kyselinám a korozi a hygienickým požadavkům. Ocelová vložka je odolná vůči poškození jako je promáčknutí a poškrábání. Před mačkáním brambor by se měla vyjmout. Její velkou výhodou je, že se snadno čistí. I když zbytky jídla zaschnou, stačí ji na chvíli namočit do vody. Většinu nerezových vložek lze mýt v průmyslových myčkách, dobře poslouží i kartáče a mycí prostředky určené pro nerez.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme. Najdeme nejnižší cenu vzhledem ke kvalitě, nebo vybereme příslušenství pro konkrétní gastro hrnce. Rádi bychom Vás také pozvali k seznámení s ostatním naším sortimentem. S námi můžete efektivně a pohodlně doplnit kompletní vybavení Vaší kuchyně nebo gastronomického zařízení.