Všechny kategorie v sekci Výrobníky šlehačky a zmrzliny

Účinné jogurtovací stroje

Zmrzlina a jiné studené dezerty jsou nejoblíbenější hlavně v letní sezóně, ale stále častěji se kupují i mimo ni. Kromě klasické zmrzliny jsou stále více populární sorbety a mražené jogurty. Jejich výrobu umožňují moderní stroje na výrobu zmrzliny. Jedná se o multifunkční zařízení, díky kterým nemusíte kupovat další stroje a zařízení na výrobu jogurtů, šlehačky, sorbetu a zmrzliny. Představují perfektní řešení pro kavárny, cukrárny a restaurace

číst dál >

Do kterých strojů na zmrzlinu, jogurt a smetanu se vyplatí investovat?

Stroje na zmrzlinu jsou inovativní gastronomická zařízení, která umožňují rychlou a efektivní přípravu zmrzliny dokonalé konzistence. Většina přístrojů z nabídky našeho internetového obchodu Gastromania.cz je multifunkční, protože umožňují také přípravu mražených jogurtů, sorbetů, mražených nápojů a osvěžujících koktejlů. Díky použití vysoce kvalitních materiálů, které se vyznačují dlouhou životností, budou naše stroje na zmrzlinu dobře pracovat s čerstvým sezónním i mraženým ovocem. Jsou inovativní a nepostradatelné v každém stravovacím zařízení.

Jogurtovací stroje v sortimentu Gastromania.cz

Jogurtovací stroje, které nabízíme, splní očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů. Každý model je vybaven nádobou z nerezové oceli, která je zárukou bezpečnosti. Díky nastavitelnému rozsahu teplot ji můžeme snadno přizpůsobit našim potřebám a připravovanému produktu. Většina modelů je také vybavena funkcí udržování teploty, takže si můžeme být jisti, že konzistence bude dokonalá. Stroje na jogurt, zmrzlinu a smetanu z naší nabídky jsou vyrobeny mimo jiné z nerezové oceli, plastu, polykarbonátu a polypropylenu. Stroje nezabírají mnoho místa, jsou poměrně lehké a snadno se přepravují.

Stroje na zmrzlinu, jogurt a smetanu za atraktivní ceny

Zveme vás, abyste si prohlédli náš sortiment, který zahrnuje nejen stroje na výrobu zmrzliny, jogurtů a smetany, ale také další špičkové vybavení, příslušenství a pomůcky pro profesionální gastronomii. V případě jakýchkoliv dotazů, neváhejte se obrátit přímo na náš tým. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy. Jsme vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00. Příjemné nakupování!