Hrnce pro profesionály

Hrnce pro profesionály jsou nezbytným nástrojem pro každého kuchaře: jak pro toho, kdo pracuje ve stravovacím zařízení, tak pro toho, kdo vaří doma pro rodinu. V široké nabídce našeho internetového obchodu Gastromania.cz najdete inovativní hrnce pro profesionály, které jsou vyrobeny ze špičkových materiálů. Náš sortiment zahrnuje nízké, střední a vysoké nerezové hrnce, hrnce na dušení, pánve, speciální hrnce – tlakové hrnce, hrnce na vaření mléka, chřestu, slávek nebo ryb a také doplňky – vložky do hrnců a poklice. Nabízíme také hotové sady nádobí.

číst dál >

Které profesionální hrnce se vyplatí mít ve vašem stravovacím zařízení?

Vyplatí se zásobit stravovací zařízení mnoha různými typy nádobí, protože jednotlivé modely se liší specifikací, povrchovou úpravou a druhem použitých surovin. Jeden typ hrnce je určen k vaření mléka, jiný k vaření polévky. Nejdůležitější je, abyste měli hrnce různých velikostí, protože pro každodenní použití se hodí jak menší, tak větší. Velmi užitečné jsou také poklice na hrnce, které mají řadu výhod. Zaprvé výrazně zkracují dobu vaření určitého pokrmu a zadruhé chrání před skvrnami a zbytky jídla, které mohou při vaření z hrnce vytéct. Hrnce pro profesionály z naší nabídky splní očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů.

Hrnce pro profesionály na Gastromania.cz!

Zveme vás, abyste se seznámili s nabídkou našeho internetového obchodu. Nabízíme nejen špičkové hrnce pro profesionály, ale také další zařízení, pomůcky, nádobí a kuchyňské doplňky. Naše výrobky umožňují kompletní vybavení restaurace, baru, kavárny, hotelového bufetu, jídelny a dalších stravovacích zařízení. Skvěle se uplatní také v gastronomických podnicích a v domácnostech. V našem obchodě si každý najde něco pro sebe. Doporučujeme Vám také, abyste se v případě jakýchkoli dotazů nebo připomínek obrátili přímo na naše specialisty. Pracujeme od pondělí do pátku od 8.00 do 16.00 a během této doby jsme Vám plně k dispozici.