Univerzální pánve pro profesionální gastronomii

V této kategorii výrobků najdete profesionální pánve pro univerzální smažení, které jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Nabízíme modely s ochrannou vrstvou, i bez ní, v různých tvarech a velikostech. Výrobky lze použít v každém profesionálním stravovacím zařízení, jakým je restaurace, bar, hotelová kuchyně, bufet nebo jídelna. Jsou vhodné i pro gastronomické podniky a domácnost.

Univerzální pánve pro profesionální gastronomii jsou základním vybavením každé kuchyně. Umožňují bezpečné a rychlé smažení potravin na všech typech sporáků – také na indukčních deskách. Každý výrobek je vybaven ergonomickou a pohodlnou rukojetí, která dobře drží v ruce, a tím usnadňuje práci v kuchyni. Konstrukce pánve navíc díky zaobleným stěnám umožňuje snadné nasunutí hotového pokrmu na talíř.

číst dál >

Univerzální pánve – s kým spolupracujeme?

Univerzální pánve, které najdete v sortimentu Gastromania.cz, jsou vybrané gastronomické výrobky těch nejlepších výrobců. Od začátku spolupracujeme pouze se spolehlivými společnostmi, které dbají na nejvyšší kvalitu nabízených produktů. Patří mezi ně Stalgast, De Buyer, Bartscher, APS, Contacto, Hendi, Tom-Gast a Chef de Cuisine. Univerzální pánve z naší nabídky jistě splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Jsou multifunkční a spolehlivé, a navíc se velmi snadno udržují v čistotě. Mohou je úspěšně používat jak profesionální kuchaři, tak amatéři, kteří vaří pro svou rodinu a přátele. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli produkt, zaručujeme Vám, že budete spokojeni!

Univerzální pánev

Univerzální pánev bude jistě nepostradatelná v profesionální i domácí kuchyni. Náš sortiment zahrnuje výrobky z různých materiálů a v mnoha velikostech. Mezi používané materiály patří nerezová ocel, hliník, měď, litina, uhlíková ocel, pryž, modrá ocel, železo a ocel. Každá univerzální pánev má také pohodlnou a pevnou rukojeť. Nabízíme pánve s teflonovým povrchem, i bez něj. Díky tomu, že je náš sortiment tak rozmanitý, jsme si jisti, že najdete ideální model právě pro Vás. Všechny výrobky jsou díky použití vysoce kvalitních materiálů velmi odolné vůči poškození. Snadno se udržují v čistotě, avšak ne všechny modely lze mýt v myčce na nádobí, proto je nutné si tuto informaci předem ověřit.

Univerzální pánev od Gastromania.cz!

Univerzální pánev je základním vybavením každé profesionální kuchyně. V našem sortimentu najdete tento výrobek v mnoha variantách, což Vám jistě usnadní rozhodování při nákupu. Nabízíme nejen univerzální pánve, ale i další kvalitní nádobí, příslušenství, vybavení a nábytek pro profesionální gastronomii. Náš obchod často navštěvují také individuální zákazníci, kteří hledají zajímavé alternativy pro svou domácí kuchyni. Pokud máte zájem o konkrétní produkty, potřebujete poradit nebo hledáte odpovědi na své otázky, neváhejte kontaktovat náš tým Gastromania.cz! Společně najdeme nejlepší řešení, které Vás uspokojí. Máme otevřeno od pondělí do pátku od 8.00 do 16.00 hodin a jsme Vám kdykoli k dispozici. Užijte si nakupování!