Stolní grilovací desky

V internetovém obchodě Gastromania.cz naleznete profesionální zařízení, příslušenství a gastronomické doplňky, včetně stolních grilovacích desek. Tyto mimořádné zařízení umožňují rychlou přípravu a smažení potravin. Díky tomu, že jsou k dispozici také stolní grilovací desky s horní a dolní topnou deskou, lze potraviny smažit rovnoměrně ze všech stran. V naší nabídce naleznete různé druhy stolních grilů, stejně jako specializované příslušenství určené právě pro tato zařízení. Patří sem například nastavitelné keramické grily, nastavitelné elektrické grily nebo nastavitelné plynové grily.

číst dál >

Elektrické grily – nastavitelné

Produktem, který si jistě zaslouží vaši pozornost, jsou nastavitelné elektrické grily. Při výrobě zařízení, které nabízíme, byly použity materiály nejvyšší kvality, jako je nerezová ocel, chromniklová ocel, hliník, ocel, smaltovaná ocel, chromovaná ocel nebo litina. Nastavitelné elektrické grily umožňují přípravu zdravých jídel, jako jsou zelenina, mořské plody a masné výrobky, které jsou zbaveny nadměrného tuku. Toto řešení si jistě oblíbí mnoho zákazníků. Naše produkty jsou k dispozici v mnoha různých formách a typech, aby si každý mohl vybrat to nejlepší řešení pro sebe!

Plynové grily – nastavitelné

Jiným typem grilovací desky jsou nastavitelné plynové grily. Plynové grilovací desky mohou být používány jak v profesionálních gastronomických zařízeních, tak i pro domácí použití. Naše nabídka je určena jak profesionálům, tak samozřejmě i individuálním zákazníkům. Nastavitelné plynové grily mají velmi odolnou a stabilní konstrukci, což zajišťuje bezpečné používání tohoto zařízení. Navíc jsou plynové grilovací desky velmi jednoduché na obsluhu a udržování čistoty, což nám umožňuje rychlejší a efektivnější práci v kuchyni. Toto je velkým usnadněním pro kuchaře a pomocný personál.

Pokud máte zájem o zakoupení profesionálních nastavitelných grilovacích desek, srdečně vás zveme k prohlédnutí naší nabídky. Pokud máte dotazy nebo nejistoty, neváhejte se obrátit přímo na tým Gastromania.cz!