Všechny kategorie v sekci Tenderizéry

Špičkové mlýnky na maso pro profesionály

Pokud chceme, aby naše stravovací zařízení fungovalo efektivně a rychle, je klíčovým prvkem nejen kvalifikovaný personál, ale také profesionální vybavení kuchyně. Základním vybavením jsou mlýnky na maso. Tento přístroj se používá v restauracích, barech, jídelnách, školách, školkách, cateringových společnostech a dalších stravovacích zařízeních, která si potrpí na špičkovou kvalitu!

číst dál >

K čemu se používají mlýnky na maso?

Mlýnky na maso jsou pomocníkem při každodenní přípravě jídla. Umožňují přesnou a rychlou přípravu masa, které je následně tepelně zpracováno. Za pomocí mlýnků na maso připravíte všechny druhy masa, například drůbeží řízky nebo vepřovou panenku. Jsou univerzální a díky speciálním vyměnitelným nástavcům můžete způsob mletí přizpůsobit svým potřebám.

Vyplatí se investovat do mlýnků na maso?

Pokud se v daném stravovacím zařízení připravujeme masové pokrmy a chceme usnadnit práci personálu, pak je investice do mlýnků na maso tím nejlepším řešením! Naše přístroje neabsorbují chutě a pachy a jsou zcela bezpečné (splňují všechny normy, které povolují jejich styk s potravinami). Mlýnky na maso jsou vhodné i pro domácnosti.

Mlýnky na maso v mnoha různých variantách na Gastromania.cz

Zveme Vás, abyste si prohlédli naši nabídku! Každý z našich mlýnků na maso splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků! V případě jakýchkoli dotazů se prosím obraťte na tým Gastromania.cz. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy!