Kulatý chafing v nabídce Gastromania.cz

V této produktové kategorii najdete profesionální kulaté chafingy v různých variantách. Gastromania.cz nabízí velmi široký výběr kulatých bufetových chafingů pro servírování masa, brambor, vajíček, uzenin a dalších výrobků. Ideální pro hotely, catering, na venkovní akce. V nabídce naleznete elektrické chafingy, nebo na pastu, palivo, nebo gel.

Všechny kulaté chafingy potravin, které máme v nabídce, byly vyrobeny z trvanlivých a odolných materiálů a s péčí o nejmenší detaily. Produkty jsou spolehlivé a určitě splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků, kteří vždy sázejí na kvalitu.

číst dál >

K čemu slouží chafingy – kulaté?

Chafingy na potraviny – kulaté jsou to inovativní zařízení, která umožňují udržet jídlo při požadované teplotě. Výrobky jsou snadno použitelné a opravdu nenahraditelné při akcích a jiných příležitostných událostech, kdy jídlo stojí na stolech delší dobu. Všechny výrobky, které najdete v sortimentu našeho internetového obchodu, jsou v souladu s nařízením EP 1935 / 2004, které se týká přímého styku daného výrobku s potravinami. Je to záruka bezpečnosti.

Námi nabízené ohřívače potravin – kulaté jsou k dispozici v různých velikostech (délka, šířka, výška, průměr či kapacita) a také v celkovém výkonu a typu napájení. Bohatý sortiment umožní, aby si každý našel, to co vyhovuje jeho požadavkům!

Kde zakoupíte kulaté ohřívače potravin?

Samozřejmě v našem internetovém obchodě Gastromania.cz! Nabízíme kulaté ohřívače potravin, které vyrobily renomované firmy, což je potvrzením jejich nejvyšší kvality.

Srdečně Vás zveme, abyste se seznámili s celým sortimentem a v případě otázek, či pochybností Vám jsme k dispozici. Přejeme úspěšný nákup!