Akce

Hořká čokoláda 64,5% Tobado, 5 kg balení | CHOCOVIC, CHD-Q84TOBA-D38

CHD-Q84TOBA-D38


  • 1 513 Kč s DPH 1 316 Kč bez DPH 1 498 Kč s DPH 1 303 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 10 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

váha 5 kg
cena za: kus

Hořká čokoláda 64,5% Tobado, 5 kg balení | CHOCOVIC, CHD-Q84TOBA-D38 - Popis produktu

Hořká čokoláda 64,5% Tobado, 5 kg balení, CHD-Q84TOBA-D38 má lahodnou kakaovou chuť a vyvažuje v sobě sladkost a hořkost. Je ideální pro výrobu náplní, na tvorbu pralinek a dekorací a také na výrobu fondue a čokoládových fontán.

Hořká čokoláda 64,5% Tobado, 5 kg balení | CHOCOVIC, CHD-Q84TOBA-D38 - Recenze zákazníků

Hořká čokoláda 64,5% Tobado, 5 kg balení | CHOCOVIC, CHD-Q84TOBA-D38 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Hořká čokoláda 64,5% Tobado, 5 kg balení | CHOCOVIC, CHD-Q84TOBA-D38 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím