Forma na koláče kulatá 80x20 mm, 6 ks | SILIKOMART, Tarte 4.0

52.243.20.0165


  • 781 Kč s DPH 645 Kč bez DPH 757 Kč s DPH 626 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 10 ks nebo více

Informace

výška 20 mm
průměr 80 mm
cena za: sadu
třida nerezové oceli: 18/0
povrch: saténový
nátěr: žádný

Forma na koláče kulatá 80x20 mm, 6 ks | SILIKOMART, Tarte 4.0 - Popis produktu

Forma na koláč Tarte Ring je inovativní výrobek od italské firmy SILIKOMART. Forma je vyrobena z prvotřídních materiálů a je tak zaručena kvalita a pohodlné používání výrobku. Sada obsahuje 6 prstenů o průměru 80 mm, výšce 20 mm – vyrobené z nedeformovatelného kompozitního termoplastického materiálu, vhodného pro použití v troubě pro vytvoření koláčů o průměru 80 mm. Sada forem na koláče Tarte Ring 52.243.20.0165 je určena pro ty, kteří si dávají záležet na kvalitě a perfektních výsledcích při pečení. Prsten je nepřilnavý, nerezavějící, homogenní a tepelně stabilní. Díky nim lze jednoduše připravit dokonalé koláče.

Forma na koláče kulatá 80x20 mm, 6 ks | SILIKOMART, Tarte 4.0 - Recenze zákazníků

Forma na koláče kulatá 80x20 mm, 6 ks | SILIKOMART, Tarte 4.0 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na koláče kulatá 80x20 mm, 6 ks | SILIKOMART, Tarte 4.0 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím