Stříbrný spodek pod moučník nebo dort - 30x30 cm | SILIKOMART, Cake Cardboard Drums Silver

73.463.99.0001


  • 113 Kč s DPH 94 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 300 mm
šířka/hloubka 300 mm
materiál: lepenka

Stříbrný spodek pod moučník nebo dort - 30x30 cm | SILIKOMART, Cake Cardboard Drums Silver - Popis produktu

Stříbrný spodek na moučníky a dorty od inovativní italské firmy Silikomart, je pevný a odolný podnos z lepenky, který se hodí jako samostatný tác nebo stojan pro dorty v anglickém stylu – spojením pomocí plastových tyčinek lze dosáhnout sofistikovaného vícepatrového dortu. Je vhodný pro opakované požívání a je zcela nenáročný na údržbu. To, že se během zdobení anebo přenášení znečistí krémem nebo polevou není žádný problém. Podnos na dort 73.463.99.0001 o rozměrech 30×30 cm, tloušťce 1,2 cm, se stříbrnou fólií, je skvělým řešením pro profesionální cukrářské výrobky i domácí pečení.

Stříbrný spodek pod moučník nebo dort - 30x30 cm | SILIKOMART, Cake Cardboard Drums Silver - Recenze zákazníků

Stříbrný spodek pod moučník nebo dort - 30x30 cm | SILIKOMART, Cake Cardboard Drums Silver - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Stříbrný spodek pod moučník nebo dort - 30x30 cm | SILIKOMART, Cake Cardboard Drums Silver - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.