Cena bez DPH: 150 Kč
Cena s DPH: 181 Kč
Dostupnost: 21 dnů
Náklady za dopravu: od 139 Kč
V košíku

Jestli máte dotaz, kontaktujte nás!

+420 593 035 134 info@gastromania.cz Zákaznický servis je vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00.
Informace:
výška 42 mm
objem: 0.13 l
barva: oranžová
cena za: sadu
průměr: 90 mm
počet v sadě: 50 ks
EAN kód: 2010000001301

Kelímek na zmrzlinu, dezerty a jogurt 130 ml, biologicky rozložitelný, oranžový, 50 ks PLA | ALCAS, BioHappy - Popis:

Ekologický kelímek na zmrzlinu, dezert nebo jogurt 130 ml, biologicky rozložitelný, oranžová/transparentní barva, v balení 50 ks. Kelímek na zmrzlinu 145/3, který vyrábí italská firma Alcas, je plně kompostovatelný a jeho přirozený rozpad má pozitivní dopad na růst květin a stromů. To, že je kompostovatelný jednoduše znamená, že se díky procesu kompostování promění na biologický materiál. Dozrálý kompost vypadá jako úrodná půda, která je bohatá na živiny a je tak vhodný jako hnojivo. Kelímek z bioplastu je inovativní řešení pro zmrzlinárny, cukrárny a jiné gastronomické provozovny, které nabízejí zmrzlinu. Uvedená cena je za balení po 50 ks - v nabídce jsou rovněž menší balení.
Kelímek na zmrzlinu, dezerty a jogurt 130 ml, biologicky rozložitelný, oranžový, 50 ks PLA | ALCAS, BioHappy - Recenze:
Pouze zákazníci, kteří si dané zboží zakoupili mohou přidat recenzi.
Kelímek na zmrzlinu, dezerty a jogurt 130 ml, biologicky rozložitelný, oranžový, 50 ks PLA | ALCAS, BioHappy - Vrácení a reklamace:

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy