Novinka

Miska Smeraldo na dezerty z fialového plastu, 0,2 l, balení 100 kusů | ALCAS, 138/2

138069020-100


  • 381 Kč s DPH 315 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

objem 0.2 l
materiál: plast
barva: fialová
počet v sadě 100 ks
cena za: sadu

Miska Smeraldo na dezerty z fialového plastu, 0,2 l, balení 100 kusů | ALCAS, 138/2 - Popis produktu

Miska na zmrzlinu, dezerty a jogurty s objemem 200 ml ve fialové barvě je vyrobena z odolného plastu – polypropylenu. Miska na zmrzlinu Smeraldo od italské firmy Alcas je vhodná do zmrzlináren, cukráren a dalších gastronomických zařízení, kde se prodává zmrzlina. Dále pak je vhodná i do domácností, kde svými barvami zaujme i ty nejmladší strávníky. Miska Smeraldo 138/2 je prodávána v balení, které obsahuje 100 kusů. Výrobek nelze používat v troubách a mikrovlnných troubách.

Miska Smeraldo na dezerty z fialového plastu, 0,2 l, balení 100 kusů | ALCAS, 138/2 - Recenze zákazníků

Miska Smeraldo na dezerty z fialového plastu, 0,2 l, balení 100 kusů | ALCAS, 138/2 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Miska Smeraldo na dezerty z fialového plastu, 0,2 l, balení 100 kusů | ALCAS, 138/2 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Miska Smeraldo na dezerty z fialového plastu, 0,2 l, balení 100 kusů | ALCAS, 138/2

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.