Vysoce výkonné mlýnky na mletí a strouhání sýrů

Mlýnky na mletí a strouhání sýrů by neměly chybět v žádném stravovacím zařízení! To platí hlavně pro pizzerie, kde je sýr základní surovinou tohoto pokrmu. Sýr je nejen ideální přílohou k pokrmům středomořského původu, ale hodí se i do nákypů. Mlýnky a strouhadla na sýr z našeho sortimentu překvapí svou špičkovou kvalitou zpracování, odolností a pevností.

číst dál >

Mlýnky na strouhání sýrů pro profesionální catering

Jaké jsou vlastnosti mlýnků a strouhadel na sýr z našeho internetového obchodu? Především mají stabilní konstrukci – jejich používání zcela bezpečné. Použití těch nejlepších materiálů zaručuje kvalitu a spolehlivost. Zakoupené mlýnky a strouhadla na sýr Vám budou sloužit po mnoho let!

Mlýnky na sýr v sortimentu Gastromania.cz

Náš obchod spolupracuje s vyhlašenými výrobci, kteří používají moderní technologie, co se projevuje na kvalitě nabízeného vybavení a příslušenství. Patří mezi ně společnost HENDI, která již řadu let vede v oblasti gastronomie. V našem sortimentu najdete nejen mlýnky na sýr, ale i další jedinečné výrobky, které se hodí jak do profesionálních kuchyní, tak do domácností. Zveme Vás k prohlídce celého našeho sortimentu a přejeme úspěšný nákup!