Myčka 500x500 mm s odpadovým čerpadlem K560ED, 400V | KRUPPS, KORAL

K560ED


 • 156 267 Kč s DPH 129 146 Kč bez DPH 93 760 Kč s DPH 77 488 Kč bez DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 14 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 585 mm
šířka/hloubka 610 mm
výška 815 mm
příkon 5.96 kW
napětí: 400 V
rozměry koše: 500x500 mm
počet cyklů: 4
doba cyklu: 90, 120, 110, 300 s
odpadové čerpadlo: Ano
výška otvoru 350 mm
materiál: nerezová ocel
váha 56 kg

Myčka 500x500 mm s odpadovým čerpadlem K560ED, 400V | KRUPPS, KORAL - Popis produktu

Myčka řady Koral je nejpopulárnější řada značky KRUPPS určená pro všestranné použití v gastronomii. Léta inovací a certifikací dokazují, že jsou žádané na trhu a firma, která desítky let vyrábí pouze myčky, zaručuje bezkonkurenční produkt za skvělé ceny. Standardní výbavou všech myček KRUPPS je vyspádovaná lisovaný komora z nerezi AISI 304 pro lepší odtok vody, nastavitelná rychlost otáček, mycí a oplachovací ramena z nerezové oceli pro zajištění vysoké spolehlivosti, dvojitý odtokový filtr, který pojme i ty nejmenší nečistoty, dvouplášťové dveře pro tepelně-akustickou izolaci, dvojitý dávkovač mycího prostředku a leštidla jako standardní vybavení každého modelu tak, aby poskytoval vždy vynikající výsledky.

U myček z řady KORAL je navíc díky intuitivnímu digitálnímu displeji UNIKO k dispozici pokročilé elektronické ovládání, identifikace chyb s návrhy jejich řešení, cyklus automatického čištění na konci dne, automatické nastavení každého parametru během instalace, taktéž možnost programování automatického zapnutí a vypnutí, který vám ušetří čas než se myčka zahřeje. Díky barevnému podsvícení tlačítka pro start, můžete jednoduše vidět co se z myčkou děje (zelená – připraven k práci, modrá – probíhá cyklus, červená – chybové hlášení) Velkým pomocníkem je automatický oplach komory při ukončení práce, což ušetří opět práci obsluze. Možnost výběru z 20 programů, které můžete libovolně modifikovat, na displeji výběr ze 4 programů (90/110/120/300 sec) plus dodatečně čištění komory. Dodatečně je také možnost vybavit myčku připojením k Wi-Fi a k připojení systému IKLOUD, kde z chytrého mobilu je možné vzdáleně myčku ovládat a sledovat v práci. Technické parametry:

 • spotřeba vody na cylkus 2,0 l
 • maximální výška talířů 395 mm
 • lze vložit i nádobu GN 1/1 (pouze s košem pro GN)

Dodatečná výbava myček KORAL:

 • systém Soft Door – pomalé zavírání a otevírání dveří
 • Modul pro Wi-Fi pro napojení na IKLOUD
 • sada nerezových nožiček 50-70 mm

Myčka 500x500 mm s odpadovým čerpadlem K560ED, 400V | KRUPPS, KORAL - Recenze zákazníků

Myčka 500x500 mm s odpadovým čerpadlem K560ED, 400V | KRUPPS, KORAL - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Myčka 500x500 mm s odpadovým čerpadlem K560ED, 400V | KRUPPS, KORAL - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím