Skříň na oblečení BHP, dvoudveřová, děrovaná na nožičkách | KART-MAP, BHP/2/2NP

BHP/2/2NP


  • 9 477 Kč s DPH 7 832 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 14 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 800 mm
šířka/hloubka 490 mm
výška 1800 mm
materiál: lakovaná ocel

Skříň na oblečení BHP, dvoudveřová, děrovaná na nožičkách | KART-MAP, BHP/2/2NP - Popis produktu

Skříň dvoudveřová na oblečení vybavena polici a místem pro pověšení oblečení. Dveře jsou vyrobeny z perforovaného plechu, umožňující vzhled do skříně. Ostatní části jsou vyrobeny z černého plechu o tloušťce 0,6-0,8 mm, lakovaná práškovou barvou ( epoxyd – polyester) barvou RAL 7035. Dveře uzamykatelné (systém MASTER KEY). Podstavec – lavice, rozměr 30×30 mm, lavice potažená dřevěnými lamelami a lakem.

Skříň na oblečení BHP, dvoudveřová, děrovaná na nožičkách | KART-MAP, BHP/2/2NP - Recenze zákazníků

Skříň na oblečení BHP, dvoudveřová, děrovaná na nožičkách | KART-MAP, BHP/2/2NP - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Skříň na oblečení BHP, dvoudveřová, děrovaná na nožičkách | KART-MAP, BHP/2/2NP - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím