Shakery na míchané nápoje

Kategorie Shakery na míchané nápoje | GASTROMANIA.CZ zahrnuje širokou nabídku barmanských shakerů na drinky, koktejly, nápoje a alkohol. Projektujeme a vybavujeme bary, diskotéky, kavárny a jiné gastronomické zařízení.

Barmanské shakery

Parádní disciplínou každého dobrého barmana je příprava míchaných nápojů. Shakery tak patří mezi základní a nezbytné barmanské potřeby do každého dobře vybaveného baru. V našem e-shopu nabízíme shakery typu Boston, které se skládají ze dvou kónických nádob, které se do sebe zasouvají. Shakery Boston mohou být nerezové, nebo v kombinaci poházků z nerezu a skla. Některé shakery obsahují protiskluzovou povrchovou úpravu na jednom z nerezových pohárků.
Druhou variantou tvaru shakerů je typ “na koktejl”, které se skládají z velkého nerezového poháru a víčka, které přesně zapadá do poháru. Shakery na koktejl jsou rovněž převážně nerezové, vzácněji se setkáte například se shakery z akrylu.

Výrobce
Cena bez DPH
od do
Materiál
Výška
od do
Průměr
od do
Objem
od do
Použité filtry: Odstranit filtry

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím