Zesílená skříň, 3 police, dvoudveřová | KART-MAP, MONA122/2

MONA122/2


  • 18 427 Kč s DPH 15 229 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 14 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 900 mm
šířka/hloubka 420 mm
výška 1220 mm
počet polic 3 ks
typ dveří: křídlové
materiál: lakovaná ocel
nastavitelné police: Ano

Zesílená skříň, 3 police, dvoudveřová | KART-MAP, MONA122/2 - Popis produktu

Zesílená skříň určená pro ukládání tajných dokumentů, křídlové dveře zavěšené na pantech. Vybavena 3 nastavitelnými policemi po 90 mm. Vyrobená z černého kovu o tloušťce 1 mm, lakovaná práškovými barvami (epoxyd – polyester ) v barvě RAL 7035 (světlé šedá barva). Skříňka je uzamykatelná ve třech bodech a zakončená klikou. Ve spodní části skříně jsou dva otvory pro připevnění na podlahu. Nosnost police – 50 kg.

Zesílená skříň, 3 police, dvoudveřová | KART-MAP, MONA122/2 - Recenze zákazníků

Zesílená skříň, 3 police, dvoudveřová | KART-MAP, MONA122/2 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Zesílená skříň, 3 police, dvoudveřová | KART-MAP, MONA122/2 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím