Sada příslušenství na pečení a cukrařinu pro Ribot 18 | TELME, Kit Pasticceria 18

PASTICCERIA-18


  • 123 783 Kč s DPH 102 300 Kč bez DPH 86 648 Kč s DPH 71 610 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 28 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

Sada příslušenství na pečení a cukrařinu pro Ribot 18 | TELME, Kit Pasticceria 18 - Popis produktu

Příslušenství pro cukrářskou tvorbu na robot Ribot 18 je vyrobeno z kvalitních materiálů. Jednotlivé části usnadňují práci v každé cukrárně či pekárně. V sestavě se nachází nůž na sekání a drcení např.: ořechů, metličky na vejce a sníh i krémy, míchač na těsto a různé směsi, kulatá násada, která drží drcenou surovinu v dosahu nože a ocelový dávkovač na polotovary. Pekařská a cukrářská souprava je vhodná pro všechny cukrářské zařízení, které používají robot Ribot.

Sada příslušenství na pečení a cukrařinu pro Ribot 18 | TELME, Kit Pasticceria 18 - Recenze zákazníků

Sada příslušenství na pečení a cukrařinu pro Ribot 18 | TELME, Kit Pasticceria 18 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Sada příslušenství na pečení a cukrařinu pro Ribot 18 | TELME, Kit Pasticceria 18 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Sada příslušenství na pečení a cukrařinu pro Ribot 18 | TELME, Kit Pasticceria 18

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.