Skříň na výkresy a mapy, formát A-1, 10 zásuvek | KART-MAP, A1/10

A1/10


  • 35 987 Kč s DPH 29 741 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 14 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 980 mm
šířka/hloubka 680 mm
výška 866 mm
materiál: lakovaná ocel

Skříň na výkresy a mapy, formát A-1, 10 zásuvek | KART-MAP, A1/10 - Popis produktu

Skříň s 10 zásuvkami určená pro ukládání map, technické dokumentace, výkresů s maximální formátem A-0. Vyrobená je z černého plechu o tloušťce 06-,2 mm, lakované práškovou barvou (epoxyd – polyester) v šedé barvě RAL 7035. Zásuvky se posouvají po teleskopických kolejnicích s blokádou. Uzamykání jedním centrálním klíčem. Hmotnost skříně je 107 kg.

Skříň na výkresy a mapy, formát A-1, 10 zásuvek | KART-MAP, A1/10 - Recenze zákazníků

Skříň na výkresy a mapy, formát A-1, 10 zásuvek | KART-MAP, A1/10 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Skříň na výkresy a mapy, formát A-1, 10 zásuvek | KART-MAP, A1/10 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím