Akce

Nástěnný popelník, černý | BARTSCHER, 860000

860000


  • 735 Kč s DPH 608 Kč bez DPH 640 Kč s DPH 529 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 14 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 160 mm
šířka/hloubka 90 mm
výška 200 mm
objem 1 l
materiál: lakovaná ocel
barva: černá
váha 1.1 kg
cena za: kus
povrch: saténový
nátěr: žádný

Nástěnný popelník, černý | BARTSCHER, 860000 - Popis produktu

Nástěnný popelník, černý, Bartscher 860000 je vyroben z černého lakovaného plechu. Umožňuje snadné vyprazdňování nedopalků cigaret a popela prostřednictvím předního krytu, který je uzamykatelný klíčem. Kapacita popelníku je přibližně 1 l. Rozměry: 16×9×20 cm, hmotnost: 1,1 kg. Je ideální do restaurací, zahrádek a na technická pracoviště.

Nástěnný popelník, černý | BARTSCHER, 860000 - Recenze zákazníků

Nástěnný popelník, černý | BARTSCHER, 860000 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Nástěnný popelník, černý | BARTSCHER, 860000 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím