Gastronomické vybavení nejsou jen příbory a talíře. Jde o všechna zařízení, která se používají při přípravě pokrmů. V kuchyni velké restaurace nebo v obyčejném domě je kuchyňské vybavení nejvyšší kvality nepostradatelným společníkem všech kulinářských příprav. Samozřejmě nestačí, aby hrnec plnil pouze svou funkci. Estetický vzhled hraje také velkou roli. Proto vám chceme představit gastronomické vybavení od značky Contacto – nejkvalitnější kuchyňské nádobí, které je vyrobeno z prvotřídní nerezové oceli. Německá firma Contacto Bander Gmbh nabízí své výrobky v Evropě, Asii i Africe.

Výrobky firmy Contacto se používají jak v profesionálních kuchyních, tak i v domácnostech. Vyznačují se vysokou odolností a trvanlivostí, díky materiálům, ze kterých se vyrábí jejich pánve, hrnce a další. Díky jejich produktům uvaříme velké množství jídla i v ne úplně průmyslových podmínkách. Kromě pánví (nejen vyrobených z čisté oceli, ale také potažených nepřilnavou vrstvou) a kastrůlků, se v katalogu nachází také pokličky a drátěnky na čištění těch nejhorších připálenin.

V nabídce jsou také speciální síta na vaření brambor a jejich cedění. Jednoduchý a nadčasový design se uplatní v každé kuchyni. Profesionální a technologicky pokročilé zpracování oceli způsobuje, že je ocel lesklá, odolná vůči korozi a nečistotám. Vyhlazený povrch nezanechává prostor pro ulpívání zbytků jídla. Všechny produkty jsou vyrobeny z prvotřídní nerezové oceli a tím zaručují jejich trvanlivost a usnadňují čištění.

Veškeré gastronomické vybavení značky Contacto můžete zakoupit v našem internetovém obchodě Gastromania CZ, který je oficiálním partnerem výrobce. Jde o nádobí nejvyšší kvality za nejatraktivnější cenu na trhu.