Forma na cukrovou hmotu SLK 248 – víla, 35x48 mm | SILIKOMART, Sugarflex Fairy

71.348.00.0096


  • 942 Kč s DPH 779 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

materiál: silikon
rozměry cukroví: 35x48 mm

Forma na cukrovou hmotu SLK 248 – víla, 35x48 mm | SILIKOMART, Sugarflex Fairy - Popis produktu

Silikonová forma SLK 248 od inovativní italské firma Silikomart. Forma je navržena tak, aby ve všech detailech odpovídala požadavkům profesionálních cukrářských a pekařských mistrů, ale zároveň aby potěšila ty, kteří rádi pečou své sladké mistrovské díla doma ve své kuchyni. Díky prvotřídně zvolenému materiálu a inovativním technologiím výroby je forma vhodná do mrazicího boxu, lednice, pečicí trouby i myčky nádobí (teploty od -60°C do + 230°C). Silikonová forma 71.348.00.0096 – 4 tvary víly: sedící víla, mávající víla, poskakující víla a víla s květinou, o rozměrech 35×48 mm. Formu lze doporučit pro práci s marcipánem, cukrovou či potahovací hmotou při výrobě ozdob na moučníky nebo dorty.

Forma na cukrovou hmotu SLK 248 – víla, 35x48 mm | SILIKOMART, Sugarflex Fairy - Recenze zákazníků

Forma na cukrovou hmotu SLK 248 – víla, 35x48 mm | SILIKOMART, Sugarflex Fairy - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na cukrovou hmotu SLK 248 – víla, 35x48 mm | SILIKOMART, Sugarflex Fairy - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.