Novinka Akce

Sada 4 silikonových razítek - Vánoce, 73 mm | SILIKOMART, Xmax Stamp

25.441.39.0069


 • 563 Kč s DPH 465 Kč bez DPH 546 Kč s DPH 451 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  546 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

materiál: plast, silikon
průměr 73 mm

Sada 4 silikonových razítek - Vánoce, 73 mm | SILIKOMART, Xmax Stamp - Popis produktu

Sada 4 silikonových razítek – Vánoce, 73 mm 25.441.39.0069 od inovativní italské firmy Silikomart, která vznikla jak pro jednotlivé klienty, tak pro profesionální provozovny. Sada obsahuje 4 silikonová razítka na křehké těsto nebo cukrovou hmotu – Mikuláš, sněhulák, vánoční stromek, sob. Formu lze mýt v myčce nádobí a je vhodná jak pro cukrárny, tak do domácnosti.

Sada 4 silikonových razítek - Vánoce, 73 mm | SILIKOMART, Xmax Stamp - Recenze zákazníků

Sada 4 silikonových razítek - Vánoce, 73 mm | SILIKOMART, Xmax Stamp - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Sada 4 silikonových razítek - Vánoce, 73 mm | SILIKOMART, Xmax Stamp - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím