Silikonová forma na chuťovky, rajče, 12x 43x28 mm | SILIKOMART, Pomodoro 24

36.330.36.0065


  • 523 Kč s DPH 432 Kč bez DPH 507 Kč s DPH 419 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

počet segmentů 12 ks
materiál: silikon
rozměry cukroví: 43x28 mm
objem 0.288 l

Silikonová forma na chuťovky, rajče, 12x 43x28 mm | SILIKOMART, Pomodoro 24 - Popis produktu

Silikonová forma na pochoutky, rajče Pomodoro 24, rozměry formy: 43×28 mm, objem 24 ml (rozměry a objem jsou uvedeny pro jeden kus hotového výrobku), z řady Naturae od italské firmy SILIKOMART. Forma vznikla ve spolupráci s neobyčejným italským pastry chefem, jenž působí v restauracích, které byly opakovaně vyznamenány Michelinem – Andreem Valentinettim, a umožňuje připravit 12 neobvyklých chuťovek ve tvaru rajčat. Forma je nepostradatelnou pomůckou pro vytvoření sofistikovaných a velmi originálních výrobků – ideální gastronomické provozovny, cateringové firmy či do domácnosti. Dokonale splní svůj účel při slavnostních oslavách, banketních akcích atp. Forma chuťovky 36.330.36.0065 je vyrobena z prvotřídních materiálů a proto ji lze využít v pečicí troubě, mikrovlnné troubě, chladničce, mrazničce i myčce nádobí. Nejkvalitnější silikon umožňuje bezproblémové používání formy, snadnou a rychlou výrobu a jednoduché skladování. Zaručená odolnost od -60°C do +230°C.

Silikonová forma na chuťovky, rajče, 12x 43x28 mm | SILIKOMART, Pomodoro 24 - Recenze zákazníků

Silikonová forma na chuťovky, rajče, 12x 43x28 mm | SILIKOMART, Pomodoro 24 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Silikonová forma na chuťovky, rajče, 12x 43x28 mm | SILIKOMART, Pomodoro 24 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Silikonová forma na chuťovky, rajče, 12x 43x28 mm | SILIKOMART, Pomodoro 24

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím