Akce

Silikonová forma SF058 GUGELHOPF muffiny 70x36 mm | SILIKOMART, Classic

30.058.00.0060


  • 320 Kč s DPH 264 Kč bez DPH 310 Kč s DPH 256 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 10 ks nebo více

Informace

výška 36 mm
počet segmentů 6 ks
materiál: silikon
rozměry cukroví: 70 mm

Silikonová forma SF058 GUGELHOPF muffiny 70x36 mm | SILIKOMART, Classic - Popis produktu

Silikonová forma na 6 ks moučníků a dezertů ve tvaru báboviček Gugelhopf vyrábí italská firma SILIKOMART v sérii Classic. Rozměry pro 1 ks – 70×36 mm, obsah 80 ml. Celkový obsah formy je 480 ml a vytvoří 6 dezertů. Unikátní tvary báboviček vytvoří překrásný efekt, který bude nezapomenutelný. Forma se skvěle hodí k výrobě dezertů pro honosné bankety, dětské oslavy, rodinné sešlosti a také pro domácí využití. Ideální pro využití různých gastronomických provozoven, cukrářských manufaktur a výroben, kaváren, restaurací a cateringových firem. Vhodná do mrazničky a také do pečící trouby. Forma na moučníky a dezerty 30.058.00.0060 je vyrobená z prvotřídních materiálů, což zaručuje ty nejlepší výsledky, rychlou výrobu a jednoduché skladování. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Silikonová forma SF058 GUGELHOPF muffiny 70x36 mm | SILIKOMART, Classic - Recenze zákazníků

Silikonová forma SF058 GUGELHOPF muffiny 70x36 mm | SILIKOMART, Classic - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Silikonová forma SF058 GUGELHOPF muffiny 70x36 mm | SILIKOMART, Classic - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Silikonová forma SF058 GUGELHOPF muffiny 70x36 mm | SILIKOMART, Classic

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.