FunCakes je holandská značka specializující se na směsi na pečení a sladké barevné dekorativní artikly pro profesionální cukráře a pekaře. Společnost byla založena v roce 2009 na základě hledání pekárenských výrobků profesionální kvality a jejími zakladateli byla skupina skutečných nadšenců sladkého pečiva a umění jejich zdobení.

Kompletní nabídka společnosti zahrnuje téměř 1 000 produktů a kromě směsí na pečení zahrnuje také přísady a náplně, různé druhy mouky, ochucené fondány, marcipán v mnoha barvách, modelovací gumy a pasty, belgickou čokoládu v kusech různých tvarů, barevné posypky, hotové ozdoby, želé na barvení těst, potravinářské barvy a štětce na zdobení pečiva, aromata, barevný potravinový prášek, spreje, ochucené pasty, pečicí potřeby, kreativní prvky pro zdobení dortů a dezertů, formy a šálky různých tvarů a dekorace pro různé příležitosti: Valentýn, Velikonoce, Halloween a Vánoce.

Díky širokému a rozmanitému sortimentu a nejvyšší kvalitě nabídky FunCakes se její návrhy těší stále větší popularitě. Umožní vám rychle dosáhnout požadovaného efektu a každý dort, každý dezert a sladkost získají barevný, atraktivní vzhled bez ohledu na příležitost. Široká nabídka doplňků a dekorativních předmětů FunCakes stimuluje kreativitu a inspiruje k hledání individuálních řešení a jedinečných kombinací. Směsi na pečení FunCakes jsou cukrářské kvality a jsou navrženy tak, aby byly nejen chutné a měly dokonalou konzistenci, ale také aby vám umožnily rychlou přípravu pečiva pomocí másla, vajec nebo vody a potřebných chutí a barev. Kromě dekorativních předmětů a směsí na pečení poskytuje FunCakes inspirativní recepty a odborné rady k rozšíření vašich kompetencí a získání cenných znalostí o umění zdobení nejrůznějších sladkostí.

Nabídku společnosti najdete v dobrých stacionárních a internetových obchodech s dekorativními předměty na pečení. Gastromania je další obchod s produkty FunCakes pro profesionály. Poskytujeme široký výběr a rychlé provedení každé objednávky.