Gastro hygiena

Kategorie Čistící technika pro pro hotely a restaurace | Gastromania.cz poskytuje velmi široký výběr výrobků, náčiní a chemie pro údržbu čistoty a hygieny v stravovacích a potravinářských provozech. Vybavujeme a renovujeme restaurace, hotely, jídelny, školy, školky veškerým gastronomickým a jiným potřebným příslušenstvím.

Profesionální čisticí prostředky pro gastronomii

Nesmírně důležitou záležitostí v jakékoliv gastronomické provozovně je samozřejmě otázka čistoty a dodržování hygienických předpisů a norem. Platí to jak pro prostory restaurace, kde jsou hosté, tak zázemí pro zaměstnance a hlavně pak prostory samotné kuchyně. Údržba různých zařízení, přístrojů, pomůcek, nádobí a gastronábytku je velmi důležitá, protože jen tak lze hostům nabídnout sterilní a bezpečné prostředí. Čistota je obzvláště důležitá v gastronomických provozovnách, kde se hostům podávají pokrmy a nápoje. Díky dezinfekci si můžete být jistí, že všechny bakterie a mikroorganismy budou zničeny, a že podávané jídlo nebude zkažené, nebo jakkoli jinak závadné. V případě gastronomických provozoven jako jsou restaurace, bary, kavárny, bufety, jídelny, hotelové restaurace nebo cateringové společnosti – používejte specializované čisticí prostředky, které byly vyvinuty speciálně pro provozovny, kde se připravuje jídlo. To platí nejen pro restaurace ale také pro potravinářské výrobní podniky. Je skutečně velmi důležité vybavit svůj lokál profesionálním vybavením pro úklid – čisticí prostředky, příslušenství pro úklid, čisticí zařízení, impregnační prostředky a také výrobky a pomůcky pro bezpečnost a ochranu zdraví, jako například – jednorázové rukavice, roušky či přilby. Je to nutné zvláště v dnešní době, kdy celý svět bojuje s pandemií COVID-19.

Výrobce
Cena bez DPH
od do
Objem
od do
Použité filtry: Odstranit filtry

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím