Indukční vařiče pro gastronomii nástolní – shlédněte celou nabídku!

Indukční vařiče pro gastronomii nástolní jsou to malá zařízení, která ale nabízejí řadu výhod. Skvěle se osvědčí v menších prostorech a gastronomických zařízeních. Uplatnění najdou v jídelnách, cukrárnách, barech, či restauracích typu fastfood. Nespornou výhodou těchto zařízení je, že nevyžadují montáž. Indukční vařiče nástolní lze je bezpečně umístit na pracovní plochu, blízko zdroje elektrické energie a můžete na něm pracovat.

číst dál >

Vařiče indukční – nástolní v naší nabídce na Gastromania.cz

Vařiče indukční – nástolní, které jsou dostupné v sortimentu našeho internetového obchodu, byly vyrobeny z trvanlivých a odolných materiálů. Jedná se mimo jiné o nerezovou ocel, která má antikorozní vlastnosti, je odolná vůči chemickým činitelům, mechanickým poškození a vlivům dalších vnějších faktorů. Jednotlivé modely se liší požadovaným napětím (230 V, nebo 400 V) i celkovým výkonem zařízení (až 28 kW).

Vařiče indukční – nástolní jsou dostupné v atraktivních cenách!

Pro naše klienty jsme připravili vařiče indukční – nástolní ve velmi atraktivní cenové nabídce! Naše zařízení jistě naplní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků a bohatá nabídka dělá z toho, že si každý najde něco pro sebe. Srdečně Vás zveme, abyste se seznámili s celým sortimentem a v případě dotazů či pochybností Vás žádáme o přímý kontakt s týmem Gastromania.cz. Přejeme příjemní nakupování!