Novinka

Jednorázový kelímek 400 ml, biologicky rozložitelný, transparentní, 50 ks PLA | ALCAS, BioHappy

059201140-50


  • 439 Kč s DPH 363 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 115 mm
průměr 85 mm
objem 0.4 l
barva: průhledná
počet v sadě 50 ks
cena za: sadu

Jednorázový kelímek 400 ml, biologicky rozložitelný, transparentní, 50 ks PLA | ALCAS, BioHappy - Popis produktu

Ekologický jednorázový kelímek 400 ml, biologicky rozložitelný transparentní barva, v balení 50 ks. Brčko na studené nápoje, granitu nebo jogurt 059/14, který vyrábí italská firma Alcas, je plně kompostovatelný a jeho přirozený rozpad má pozitivní dopad na růst květin a stromů. To, že je kompostovatelný jednoduše znamená, že se díky procesu kompostování promění na biologický materiál. Dozrálý kompost vypadá jako úrodná půda, která je bohatá na živiny a je tak vhodný jako hnojivo. Kelímky z bioplastu jsou inovativní řešení pro zmrzlinárny, cukrárny, bary a jiné gastronomické provozovny, které nabízejí chlazené nebo mražené nápoje. Uvedená cena je za 1 balení – 50 ks. V nabídce máme rovněž menší balení.

Jednorázový kelímek 400 ml, biologicky rozložitelný, transparentní, 50 ks PLA | ALCAS, BioHappy - Recenze zákazníků

Jednorázový kelímek 400 ml, biologicky rozložitelný, transparentní, 50 ks PLA | ALCAS, BioHappy - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Jednorázový kelímek 400 ml, biologicky rozložitelný, transparentní, 50 ks PLA | ALCAS, BioHappy - product.attachment

Vhodné pro Jednorázový kelímek 400 ml, biologicky rozložitelný, transparentní, 50 ks PLA | ALCAS, BioHappy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.