Forma na chlazené dezerty Mul3D-58 | SILIKOMART, Mul3D

25.301.99.0065


 • 1 042 Kč s DPH 861 Kč bez DPH 1 011 Kč s DPH 835 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  1 011 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 5 ks nebo více

Informace

počet segmentů 5 ks
materiál: silikon
rozměry cukroví: 58 mm
nátěr: žádný
povrch: saténový
cena za: sadu

Forma na chlazené dezerty Mul3D-58 | SILIKOMART, Mul3D - Popis produktu

Sada forem pro přípravu kulatých chlazených dezertů Mul3D-58 vyrábí italská firma SILIKOMART. Díky této sadě forem lze jednoduše vyrobit 5 ks sofistikovaných kulatých dezertů – objem každého dezertu je 102 ml a průměr 58 mm. Možnost využití formy Mul3D-58 by kupříkladu bylo vytvoření citrónového zmrzlinového dezertu s čokoládovou náplní. Výrobek je ideální pro potřeby zmrzlinárny na vysoké úrovni, cukrárny či pro různé gastronomické provozovny, které servírují zmrzlinu a chlazené dezerty. Sadu ocení hlavně ti, kteří často vyrábějí zmrzlinové dezerty či zákusky na bázi želatiny, krému nebo pěny. Sada forem je vhodná do myčky nádobí a je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící troubě. Forma je vyrobená ze silikonu a to zaručuje nejlepší výsledky při pečení, krátkou dobu výroby a snadné řešení pro uchovávání. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na chlazené dezerty Mul3D-58 | SILIKOMART, Mul3D - Recenze zákazníků

Forma na chlazené dezerty Mul3D-58 | SILIKOMART, Mul3D - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Forma na chlazené dezerty Mul3D-58 | SILIKOMART, Mul3D - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím