Forma na chlazené dezerty Mul3D-Egg | SILIKOMART, Mul3D

25.307.99.0065


  • 1 125 Kč s DPH 930 Kč bez DPH 1 092 Kč s DPH 902 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 73 mm
počet segmentů 5 ks
materiál: silikon
rozměry cukroví: 50x73 mm
nátěr: žádný
povrch: saténový
cena za: sadu
třida nerezové oceli: 18/0

Forma na chlazené dezerty Mul3D-Egg | SILIKOMART, Mul3D - Popis produktu

Sada forem pro přípravu chlazených dezertů ve tvaru vejce Mul3D-Egg vyrábí italská firma SILIKOMART. Díky této sadě forem lze jednoduše vyrobit 5 ks sofistikovaných dezertů ve tvaru vejce. Skvěle se hodí pro Velikonoční dobroty či na dětskou oslavu narozenin – objem každého dezertu je 100 ml a rozměr 50×73 mm. Možnost využití formy Mul3D-Egg by kupříkladu bylo vytvoření vanilkového krému v mléčné čokoládě. Výrobek je ideální pro potřeby zmrzlinárny na vysoké úrovni, cukrárny či pro různé gastronomické provozovny, které servírují zmrzlinu a chlazené dezerty. Sadu ocení hlavně ti, kteří často vyrábějí zmrzlinové dezerty či zákusky na bázi želatiny, krému nebo pěny. Sada forem je vhodná do myčky nádobí a je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící troubě. Forma je vyrobená ze silikonu a to zaručuje nejlepší výsledky při pečení, krátkou dobu výroby a snadné řešení pro uchovávání. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na chlazené dezerty Mul3D-Egg | SILIKOMART, Mul3D - Recenze zákazníků

Forma na chlazené dezerty Mul3D-Egg | SILIKOMART, Mul3D - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na chlazené dezerty Mul3D-Egg | SILIKOMART, Mul3D - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím