Forma na moučníky, zmrzlinové dorty a semifredda Paradise | SILIKOMART, Paradise

27.227.87.0065


  • 493 Kč s DPH 407 Kč bez DPH 473 Kč s DPH 391 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 60 mm
průměr 220 mm
objem 1.5 l
materiál: silikon

Forma na moučníky, zmrzlinové dorty a semifredda Paradise | SILIKOMART, Paradise - Popis produktu

Silikonová forma na moučníky, zmrzlinové dorty a semifredda Paradise, rozměry 220×70×60 mm, obsah 1500 ml, vyrábí italská firma SILIKOMART. Na celosvětové soutěži zmrzliny, v roce 2012, byla forma oceněná. Díky této formě je možné jednoduše a rychle vytvořit zmrzlinové dorty, moučníky nebo semifredda ve tvaru prstence, s možností rozdělit na 14 dílků. V kombinaci s jinou formou od firmy SILIKOMARTForma pro vytvoření náplně do moučníků, dortů a zmrzlinových dezertů Insert Decor Round 28.001.87.0065 lze také vyrobit náplň. Díky této formě je možné vytvořit unikátní, designerský dezert, který se bude vyjímat na honosných oslavách, banketech či rodinných sešlostech. Ideální pro specializované cukrárny, kavárny, zmrzlinárny, různé gastronomické provozovny, cateringové firmy, ale také pro domácí využití. Forma je vhodná do myčky nádobí. Je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Forma je vyrobená ze silikonu a to zaručuje nejlepší výsledky při pečení, krátkou dobu výroby a snadné řešení pro uchovávání. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na moučníky, zmrzlinové dorty a semifredda Paradise | SILIKOMART, Paradise - Recenze zákazníků

Forma na moučníky, zmrzlinové dorty a semifredda Paradise | SILIKOMART, Paradise - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na moučníky, zmrzlinové dorty a semifredda Paradise | SILIKOMART, Paradise - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.