Akce

Lžíce na zmrzlinu 20 cm, bílá - 10SGC01 | MARTELLATO, Carapina

10SGC01


  • 180 Kč s DPH 149 Kč bez DPH 144 Kč s DPH 119 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 20 ks nebo více

Informace

délka 200 mm
materiál: nerezová ocel, plast
barva: nerez (inox), bílá
cena za: sadu
třida nerezové oceli: 18/0
povrch: saténový
nátěr: žádný

Lžíce na zmrzlinu 20 cm, bílá - 10SGC01 | MARTELLATO, Carapina - Popis produktu

Lžíce na zmrzlinu 10SGC01 od italské firmy Martellato je ideální alternativa ke klasickým porcovačům zmrzliny. Kvalitní nerezová ocel, ze které byla lžíce vyrobena, zaručí dlouhodobé používání. Průlomový návrh rukojeti, ergonomický tvar a geniální design je základ k úspěchu. Lžíce na zmrzlinu 10SGC01 je 20 cm dlouhá – z toho 10 cm dlouhá, bílá rukojeť. Doporučujeme pro zmrzlinárny, cukrárny a jiné gastronomické provozovny.

Lžíce na zmrzlinu 20 cm, bílá - 10SGC01 | MARTELLATO, Carapina - Recenze zákazníků

Lžíce na zmrzlinu 20 cm, bílá - 10SGC01 | MARTELLATO, Carapina - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Lžíce na zmrzlinu 20 cm, bílá - 10SGC01 | MARTELLATO, Carapina - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Lžíce na zmrzlinu 20 cm, bílá - 10SGC01 | MARTELLATO, Carapina

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.