Misky z umělé hmoty

Misky z polykarbonátu jsou nepostradatelnou součástí každé kuchyně: profesionální i domácí. Umožňují provádět mnoho kuchyňských prací a skladovat polotovary. Jsou ideální pro bary, restaurace, hotely, cateringové společnosti, jídelny, kavárny, kantýny a další stravovací zařízení. Plastové misky se opravdu snadno udržují v čistotě a většinu z nich lze mýt v myčce nádobí, což výrazně usnadňuje každodenní práci.

číst dál >

Misky z polykarbonátu

Polykarbonát je extrémně tvrdý plast, který je prakticky nezničitelný. Materiál je průhledný, ale je možné jej obarvit na různé barvy. Investice do misek z plastu Vám umožní zakoupit nádoby, které budou odolné vůči mechanickému poškození: odření, poškrábání nebo prasklinám, stejně jako vůči škodlivým účinkům vnějších faktorů, jako je voda nebo nízké teploty. Náš sortiment zahrnuje polykarbonátové misky mnoha různých velikostí, takže si každý může najít ideální výrobek pro sebe.

Kde si koupíte nejlepší misky z umělé hmoty?

Misky z plastu – polykarbonátu jsou k dispozici v našem internetovém obchodě Gastormania.cz v mimořádně atraktivní cenové nabídce. Náš sortiment zahrnuje také další nádobí, příslušenství a gastronomické vybavení, které Vám umožní plně vybavit profesionální kuchyni. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte přímo!