Kleště cukrářské 175 mm | CONTACTO, 187/175

CONTACTO-187/175


  • 302 Kč s DPH 249 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 30 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 175 mm
materiál: nerezová ocel
barva: nerez (inox)
cena za: kus
povrch: leštěný

Kleště cukrářské 175 mm | CONTACTO, 187/175 - Popis produktu

Kleště cukrářské s hladkým povrchem, vyrobené z leštěné nerezové oceli.

Kleště cukrářské 175 mm | CONTACTO, 187/175 - Recenze zákazníků

Kleště cukrářské 175 mm | CONTACTO, 187/175 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Kleště cukrářské 175 mm | CONTACTO, 187/175 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím