Obdélníkové kovové formy

V této kategorii výrobků najdete obdélníkové kovové formy vyrobené z nejkvalitnějších materiálů. Jedná se o příslušenství, které by nemělo chybět nejen v žádném gastronomickém zařízení (zejména v profesionálních pekárnách a cukrárnách). Zaručujeme, že naše obdélníkové kovové formy jsou díky své odolnosti a pevnosti tou nejlepší volbou. Při jejich výrobě byly použity ocel, litina, hliník a nerezová ocel.

číst dál >

Obdélníkové kovové formy na cukrovinky – co nabízíme?

V sortimentu našeho internetového obchodu Gastromania.cz najdete špičkové obdélníkové kovové cukrářské formy a rovněž formy na pečivo a paštiky, formy na teriny, ocelové formy na koláče s odnímatelným dnem, obdélníkové formy na pečení, čtvercové formy, ocelové formy na lasagne, nerezové formy na rolády, litinové formy na paštiky se smaltovaným povrchem, ocelové formy na ovocné koláče, skládací nerezové formy na pečení, nerezové cukrářské kruhy a mnoho dalších!

Doporučujeme Vám prohlédnout si celou nabídku, kterou jsme pro Vás připravili. V případě nedostupnosti některého z produktů nás prosím kontaktujte. Společně najdeme řešení, které Vám bude vyhovovat!

Obdélníkové kovové formy v sortimentu Gastromania.cz!

Námi nabízené obdélníkové kovové formy jsou k dispozici v mnoha variantách, takže si jistě vyberete ideální výrobek. Jednotlivé modely se liší nejen designem (např. použitým materiálem), ale také ochranným povrchem, barvou, délkou, šířkou, výškou a kapacitou. Zveme Vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, a pokud máte jakékoli pochybnosti nebo dotazy, obraťte se na tým Gastromania.cz!