Akce

Poklop univerzální Roll-Top GN 1/1, chromovaný úchyt | APS, 11010

11010


  • 2 442 Kč s DPH 2 018 Kč bez DPH 1 954 Kč s DPH 1 614 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

rozměr GN: GN 1/1 (530x325 mm)
délka 530 mm
šířka/hloubka 325 mm
výška 170 mm
materiál: polykarbonát
barva: průhledná
tvar: obdélníkový
cena za: kus

Poklop univerzální Roll-Top GN 1/1, chromovaný úchyt | APS, 11010 - Popis produktu

Poklice Roll-Top GN 1/1 11010 ze série Top Fresh s rozměry 53×32,5×19 cm je vyrobena z polykarbonátu se stříbrným úchytem. Poklice je vhodná na nádoby s rozměry GN 1/1. Lze ji používat ve všech gastronomických zařízeních, jako jsou například hotely, restaurace, cukrárny, jídelny, bufety, ale i během cateringů či na švédských stolech během servírování pokrmů, jako jsou hlavně předkrmy a dezerty. Ale také je vhodný k servírování sýrů , klobás a salámů. Nelze ji mýt v myčce na nádobí, ale pouze ručně s potřebnými saponáty. Teplotní rozpětí používání polykarbonátu je od -30 do +100°C. Poklop Roll-Top lze snadno otevřít, díky čemu je vhodný právě do cateringů či na švédské stoly. A také poklop uchovává potraviny déle čerstvé.

Poklop univerzální Roll-Top GN 1/1, chromovaný úchyt | APS, 11010 - Recenze zákazníků

Poklop univerzální Roll-Top GN 1/1, chromovaný úchyt | APS, 11010 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Poklop univerzální Roll-Top GN 1/1, chromovaný úchyt | APS, 11010 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Poklop univerzální Roll-Top GN 1/1, chromovaný úchyt | APS, 11010

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím