Rolkový opékač párků

Profesionální rolkový opékač párků je neobvyklé gastronomické zařízení, které je vhodné do každého food tracku, firmy nabízející catering, nebo fast foodu.Vidět ho lze i na benzínových stanicích, které svým klientům nabízejí hot-dogy. Rolkové opékače umožňují ohřev párků, klobásek a dalším masných výrobků, které se musí servírovat jako teplé jídlo.

číst dál >

Profesionální rolkové opékače

V nabídce Gastromania.cz naleznete profesionální rolkové opékače párků, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, jako je například nerezová ocel. Je to vysoce odolný materiál, který je odolný vůči korozi, a to díky vysoké odolnosti vnějších vlivů, které zapříčiňují vznik koroze. Nerezová ocel, je také materiál, který je snadno udržitelný v čistotě, což velmi usnadňuje obsluhu tohoto zařízení.

Rolkové ohřívače párků

Nabízíme rolkové ohřívače párků v různých provedeních a rozměrech, a to z důvodu toho, abychom Vám nabídli takové zařízení, které odpovídá Vašim požadavkům a očekáváním. Gastromania.cz spolupracuje těmi nejlepšími producenty a to s firmami: Gredil, Roller Grill, nebo Hendi, což zaručuje nejvyšší kvalitu zařízení. Jestliže máte zájem o rolkový opékač, nebo jiné gastronomické zařízení, shlédněte tedy naší širokou nabídku námi nabízeného zařízení! V případě jakýkoliv dotazů se kontaktujte s naší zákaznickou linkou.