Akce

Mini dřívka na nanuky a chuťovky 72x8x2 mm, 500 ks | SILIKOMART, Accessori & take away

99.401.99.0001


 • 289 Kč s DPH 239 Kč bez DPH 280 Kč s DPH 232 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  280 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 10 ks nebo více

Informace

délka 72 mm
šířka/hloubka 8 mm
výška 2 mm
materiál: dřevo
počet v sadě 500 ks
cena za: sadu
povrch: saténový
nátěr: žádný

Mini dřívka na nanuky a chuťovky 72x8x2 mm, 500 ks | SILIKOMART, Accessori & take away - Popis produktu

Mini dřívka k nanukům a cukrovinkám velikosti 72×8×2 mm, jsou vysoce kvalitní dřívka hodící se pro výrobu netradičních chuťovek, sorbetů nebo dezertů na dřívku. Perfektně padnou ke všem formám pro nanuky, cukrovinky a chuťovky italské firmy SILIKOMART. Lze využít jak v domácnosti, tak i v cukrárnách, kavárnách, jídelnách, pro cateringové firmy, u švédských stolů, ale také ve velkých manufakturách vyrábějících zmrzliny či netradiční chuťovky. Produkt mini dřívka pro nanuky a chuťovky 99.401.99.0001 se skvělé hodí ke klasickým nanukům tak i k sofistikovaným předkrmům ze zeleninového pyré, ryb či masa. Dřívka jsou v baleních s 500 ks.

Mini dřívka na nanuky a chuťovky 72x8x2 mm, 500 ks | SILIKOMART, Accessori & take away - Recenze zákazníků

Mini dřívka na nanuky a chuťovky 72x8x2 mm, 500 ks | SILIKOMART, Accessori & take away - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Mini dřívka na nanuky a chuťovky 72x8x2 mm, 500 ks | SILIKOMART, Accessori & take away - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Mini dřívka na nanuky a chuťovky 72x8x2 mm, 500 ks | SILIKOMART, Accessori & take away

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím