Vakuové baličky pro gastronomii

Vakuové baličky pro gastronomii jsou již řadu let velmi oblíbené. Používají se jak ve stravovacích zařízeních, tak ve firmách a podnicích, které se zabývají balením a prodejem potravin ve velkém. Vakuové baličky které najdete v našem sortimentu jsou vybraná zařízení pro profesionály, vyznačující se nejvyšší kvalitou zpracování. Nabízíme vakuové baličky s různou šířkou, výškou a výkonem zařízení, jakož i v jednokomorové a dvoukomorové podobě. Ta bohatá nabídka určitě vám ulehčí volbu perfektního produktu, který splní všechny vaše požadavky. Existují jak pásové baličky, které se nejčastěji používají v menších provozovnách a podnicích, tak vakuové komorové baličky určené pro větší podniky.

číst dál >

Vakuový balicí stroj – co je třeba zvážit před nákupem

Než se rozhodnete koupit vakuové baličky, je nutné přesně určit svoje požadavky, aby koupený přístroj splnil všechny vaše potřeby. Je třeba zvážit několik důležitých parametrů, jako jsou: elektrické napětí, materiál stroje (např. polykarbonát, nerezová ocel nebo plast), délka, výška a šířka celého stroje a komory, celkový výkon, hmotnost a počet komor a tyčí. V našem sortimentu jsou k dispozici různé modely! Pokud jste však nenašli, co jste hledali, kontaktujte nás přímo! Rádi pro vás najdeme řešení, které vás uspokojí. Každý vakuový balicí stroj, který máme v nabídce, je zařízení určené pro profesionální gastronomii.

Profesionální vakuové baličky

Obsluha vakuového balicího stroje není složitá. Prvním krokem je vložení baleného výrobku a jeho obalu do stroje. Po spuštění stroje se v komoře vytvoří podtlak, který vysaje vzduch. Díky tomu, že Gastromania.cz spolupracuje s nejlepšími světovými výrobci, je nákup vakuového balicího stroje z naší nabídky zárukou nejvyšší kvality. Výrobci těchto zařízení používají moderní technologie a materiály, díky nimž jsou jejich zařízení spolehlivá. Mezi tyto společnosti patří: STALGAST, HENKELMAN, BARTSCHER, HENDI, EDENOX, TOM-GAST nebo SAMMIC.

Kde koupíte vakuové baličky?

Profesionální vakuové baličky můžete zakoupit v široké nabídce našeho internetového obchodu za mimořádně výhodné ceny! Zveme vás, abyste se seznámili s celou naší nabídkou, která zahrnuje i další příslušenství, vybavení a pomůcky pro gastronomii. Doporučujeme vám také kontaktovat přímo náš tým, který vám zodpoví všechny vaše dotazy! Pracujeme od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 a během této doby jsme vám k dispozici. Přejeme vám úspěšné nakupování!