Akce

Forma na cukrovou hmotu SLK 184 – drahokamy, 34x34 mm | SILIKOMART, Sugarflex Precious Stones

71.284.00.0096


  • 610 Kč s DPH 504 Kč bez DPH 592 Kč s DPH 489 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

materiál: silikon
rozměry cukroví: 34x34 mm

Forma na cukrovou hmotu SLK 184 – drahokamy, 34x34 mm | SILIKOMART, Sugarflex Precious Stones - Popis produktu

Silikonová forma SLK 184 je italský výrobek od firmy Silikomart, který je opravdu velmi všestranný. Díky prvotřídně zvolenému materiálu a inovativním technologiím výroby je forma vhodná do mrazicího boxu, lednice i pečicí trouby (teploty od -60°C do + 230°C). Silikonová formička 71.284.00.0096 ve tvaru 4 různých drahokamů, o rozměrech 34×34 mm, je neobvykle elastická a lze ji mýt v myčce nádobí, což umožňuje časté a bezproblémové používání formy. Elegantní vzhled, jednoduchost používání a kvalita formy jsou jednoznačně výhody, díky kterým ji lze doporučit pro práci s marcipánem, cukrovou či potahovací hmotou v cukrárně, pekárně i domácnosti.

Forma na cukrovou hmotu SLK 184 – drahokamy, 34x34 mm | SILIKOMART, Sugarflex Precious Stones - Recenze zákazníků

Forma na cukrovou hmotu SLK 184 – drahokamy, 34x34 mm | SILIKOMART, Sugarflex Precious Stones - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na cukrovou hmotu SLK 184 – drahokamy, 34x34 mm | SILIKOMART, Sugarflex Precious Stones - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím