Novinka Akce

Forma na nanuky a chuťovky na dřívku | SILIKOMART, Gel01 Classic

25.311.87.0098


  • 1 219 Kč s DPH 1 008 Kč bez DPH 1 171 Kč s DPH 967 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 25 mm
počet segmentů 12 ks
materiál: silikon
rozměry cukroví: 93x48 mm
nátěr: žádný
povrch: saténový
počet v sadě 2 ks
cena za: sadu

Forma na nanuky a chuťovky na dřívku | SILIKOMART, Gel01 Classic - Popis produktu

Sada k výrobě nanuků, dezertů a chuťovek na dřívku o rozměrech 93×48×25 mm a obsahu 90 ml, ze série SteccoFlex od italské firmy SILIKOMART. Patentovaný systém k vytvoření 12 zmrzlinových dezertů, sorbetů či chuťovek na dřívku v klasickém tvaru. Ideální pro domácnost, jídelny, cukrárny, kavárny, cateringové firmy, švédské stoly a také pro firmy vyrábějící zmrzliny a netypické chuťovky ve velké míře. Jediný faktor omezující použití formy k vytváření nanuků a chuťovek na dřívku 25.311.87.0098 je nedostatek kreativity – lze například použít k vytvoření chuťovky z rajčatové pěny . Forma je vyrobena z plastu a silikonu, což zaručuje hladký a krátký průběh výroby. Velmi jednoduché skladování a záruka odolnosti až do -60°C. Vhodné pro myčky nádobí. Silikonové části lze využít i v troubě. Sada obsahuje také 50 dřívek.

Forma na nanuky a chuťovky na dřívku | SILIKOMART, Gel01 Classic - Recenze zákazníků

Forma na nanuky a chuťovky na dřívku | SILIKOMART, Gel01 Classic - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na nanuky a chuťovky na dřívku | SILIKOMART, Gel01 Classic - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Forma na nanuky a chuťovky na dřívku | SILIKOMART, Gel01 Classic

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.